• VITAJ ŠKOLA,  VITAJ ŠKOLSKÝ ROK 2024/2025
          • VITAJ ŠKOLA, VITAJ ŠKOLSKÝ ROK 2024/2025

• Škola – je síce dlhá, no  zaujímavá a objavná  cesta k poznaniu, k poznaniu sveta i seba.  Kolobeh školského života sa  nezastaviteľne krúti.  Je tu  september, ktorý znova otvára  brány každej školy.  Predošlý školský rok kvalitne preveril naše schopnosti a ten prichádzajúci pravdepodobne rovnako nebude ľahký.

2. septembra sme sa po krásnom lete opäť spolu stretli v našej Spojenej škole. V rámci slávnostného otvorenia školského roka sme na pôde školy privítali  pána viceprimátora mesta Vrútky Mariána Krivuša,  ktorý našim žiakom poprial veľa úspechov a najmä plnohodnotný rok strávený v školských laviciach. Pani riaditeľka a pani zástupkyňa nezabudli vo svojich príhovoroch poďakovať rodičom a vyjadrili prianie „že budeme spolupracovať, hľadať spoločné riešenia v prospech vašich detí a našich žiakov.“ V závere svojich príhovorov  zaželali všetkým prítomným veľa chuti, elánu do práce, radosť z objavovania,  porozumenie nielen v laviciach, no i za katedrou, či na školských chodbách.

Úspešný, tvorivý, ale hlavne  pohodový nový školský rok 2024/2025!