• SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/2023

• Škola je miesto zázrakov.....

Miesto, kde je veľa slov.

Miesto záhad a pokusov.

Škola je miesto plné múdrych viet.

Miesto, kde objavujem čaro vied.

Obzri sa späť,

späť do lavíc na tie múry triedy,

ticho tam leť,

do ríše pasteliek a kriedy.

Lavice tried i školský dvor sa zaplnili v tomto školskom roku poslednýkrát. Veselé tváre so  širokými úsmevmi sa lúčili so svojimi spolužiakmi i učiteľmi, aby počas prázdnin načerpali dostatok síl a energie na vstup za brány školy v septembri. Pri bilancovaní celého roka riaditeľka školy poďakovala všetkým aktívnym žiakom a reprezentantom našej školy za ich aktívnu prácu v rôznych oblastiach. Ocenení žiaci si okrem vecných odmien odnášali dobrý pocit z toho, že mohli rozvíjať svoje nadanie a ich práca prispela k zviditeľneniu nášho gymnázia.

Všetkým žiakom i zamestnancom GJCH  prajeme pokojné dni prázdnin a dovoleniek, aby sme sa zdraví a plný optimizmu stretli opäť v septembri!