•  Ponuka záujmovej činnosti v školskom roku 2023/2024 – krúžková činnosť
          • Ponuka záujmovej činnosti v školskom roku 2023/2024 – krúžková činnosť

• CVČ Domino vo Vrútkach ponúka pre našich študentov nasledovné krúžky:

Matematika a fyzika v jednom

Turistika

Slovenčina trochu inak

Počítače a multimédiá

Bližšie informácie a prihlášky záujemcom dajú triedni učitelia alebo Mgr. Beata Tomčíková, ZRŠ.

Podrobné informácie sú na hlavnej nástenke .

Po podaní prihlášky a uplatnení vzdelávacieho poukazu žiaci neplatia žiadne ďalšie poplatky a môžu navštevovať aj viacero krúžkov.

Činnosť krúžkov bude prebiehať 1x týždenne po 2 hodiny.

• Slávnostné otvorenie školského roku 2023/2024

• Otvorenie školského roku sa uskutoční dňa 04.09.2023 o 8.00 hod. na školskom dvore.

Žiaci prvého ročníka sa stretnú so svojou triednou učiteľkou o 7.50 hod. vo vestibule školy.

Želáme všetkým krásne posledné prázdninové dni a tešíme sa na Vás.

• Oznam pre rodičov a žiakov, ktorí nastúpia do 1. ročníka v školskom roku 2023/2024

• Žiaci, ktorí nastupujú do prvého ročníka prídu dňa 04. septembra 2023 o 7:50 hod. do budovy školy, kde sa spoločne so svojou triednou učiteľkou   zúčastnia slávnostného otvorenia školského roka.

Treba si priniesť :

• vysvedčenie (originál) zo školského roka 2022/2023 (po kontrole údajov ho obratom triedna učiteľka  žiakovi vráti)
            • malý zošit – formát A6
            • písacie potreby