• Lyžiarsky kurz žiakov GJCH

• V dňoch 16. – 20. januára 2023 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik, ktorého sa zúčastnili žiaci 3. ročníka našej školy. Lyžiarsky výcvik sa uskutočnil v lyžiarskom stredisku Zuberec - Janovky s veľmi dobrými lyžiarskymi podmienkami.

Žiaci si okrem lyžiarskych vedomostí a zručnosti odniesli domov aj množstvo skvelých zážitkov. Okrem lyžiarskeho výcviku žiaci mohli zrelaxovať  pri spoločenských hrách  a vo voľnom čase sa venovali spoločným aktivitám, ktoré sa organizovali v spolupráci s vyučujúcimi.  Keďže v tomto lyžiarskom stredisku bolo niekoľko ďalších ZŠ a SŠ, mohli žiaci na svahu porovnať svoje lyžiarske schopností a nadviazať nové priateľstvá.

Z lyžiarskeho výcviku si žiaci odniesli nové poznatky, skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky.

• DOD  - 24. 02. 2023
          • DOD - 24. 02. 2023

• Ste deviataci a chcete získať kvalitnú prípravu na vysokoškolské štúdium?

Rozhodnite sa pre šúdium na našom GJCH.

Príďte a presvedčte sa sami o výhodách štúdia v našej škole počas Dňa otvorených dverí.

Tešíme sa na Vás!

Viac v prílohe.