• Otvorenie školského roku 2022/2023

• Otvorenie školského roku sa uskutoční dňa 5.9.2022 o 8.00 hod. na školskom dvore.

Žiaci prvého ročníka sa stretnú so svojou triednou učiteľkou o 7.50 vo vestibule školy.

Pri prvom nástupe do školy (a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich dní – nezapočítavajú sa víkendy a sviatky) je potrebné vyplniť v Edupage Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Žiaci 1.AG prinesú dňa 5.9.2022 tlačivo vytlačené a podpísané – tlačivo je na stránke školy  a nachádza sa na stránke ministerstva školstva.

Želáme všetkým krásne posledné prázdninové dni a tešíme sa na Vás.

Viac informácií v dokumente:

• Oznam pre rodičov a žiakov, ktorí nastúpia do 1. ročníka v školskom roku 2022/2023

• Prosíme rodičov/zákonných zástupcov, aby svojim deťom – žiakom, ktorí nastupujú do 1. ročníka, vyplnili a podpísali Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

Žiaci ho pri nástupe do školy 5. septembra odovzdajú triednej  učiteľke - tlačivo na stiahnutie.

Žiaci, ktorí nastupujú do prvého ročníka prídu dňa 5. septembra 2022 o 7:50 hod. do budovy školy, kde sa spoločne so svojou triednou učiteľkou  zúčastnia slávnostného otvorenia školského roka. .

Treba si priniesť :

• vysvedčenie (originál) zo školského roka 2021/2022 (po kontrole údajov ho obratom triedna učiteľka  žiakovi vráti)
            • malý zošit – formát A6
            • písacie potreby